לחיות במקסימום שלך

סדנה בת 21 ימים להטמעת שפע אמיתי בחייך כדי שבכל יום את תתעוררי בבוקר אנרגטית ומלאת מוטיבציה ותרגישי שאת חיה בדיוק את החיים שאת חולמת עליהם!

כדי להצליח כמעצבת עוגות ולהגיע להישגים מעבר לכל דימיון, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לחזק את תודעת השפע.

הרבה פעמים כשמדברים על שפע, קל לקפוץ למסקנה שהכוונה היא רק שפע מבחינה כלכלית, שפע של כסף. והאמת היא שזה בהחלט חלק מהעניין. אבל שפע אמיתי מורכב מהרבה תחומים. ממש לא רק כסף. בסדנה הזו אני רוצה לחשוף בפנייך איך באמת עובד כל הנושא של תודעת שפע ואיך את יכולה למגנט אלייך שפע אמיתי בכל תחומי החיים שלך בקלות, בלי להתאמץ ובלי לעבוד קשה בזה, אלא רק ע״י אימוץ הרגלים קטנים ופשוטים. בגישה שאני רוצה להציג בפנייך אנחנו מתייחסות לשפע בכל תחומי החיים שלנו, כאשר הכל מאוזן ובריא ולא קיצוני לשום כיוון. אם אני עובדת קשה ומצליחה להשיג שפע של כסף אבל זה בא על חשבון חיי החברה שלי או חיי המשפחה שלי, האם זה שפע אמיתי? צודקת, זה לא שפע אמיתי. שפע אמיתי הוא כזה שבו אנחנו חיות בשגשוג וצמיחה מתמדת, שדברים טובים מגיעים אלינו בקלות ומסתדרים לנו בלי מאמץ, כאילו מישהו מלמעלה ״סידר לנו״ את זה. וזה מה שיקרה לך במהלך הסדנה הזו ואחריה.

קארין עמנואל עם עוגת קומות של פלמינגו מעוצבת בבצק סוכר

שפע אמיתי הוא כזה שבו אנחנו חיות בשגשוג וצמיחה מתמדת

בלי סיסמאות ומשפטי השראה. רק דברים פרקטיים שאשכרה עובדים.

בעידן של היום יש כל כך הרבה ספרים, הרצאות, פודקאסטים וסדנאות בנושא שפע, ויכול להיות שאפילו יצא לך לקרוא ולהקשיב כבר לכמה אנשים שונים שמדברים על זה, אבל עדיין את לא רואה את השפע בחייך. אז למה שדווקא הסדנה הזו תעבוד לך? כי בסדנה הזו יש רק דברים פרקטיים שאת יכולה להכניס לחייך באופן מיידי. זה לא דברים באויר, לא סיסמאות ומשפטי השראה שספק אם את מאמינה בהם באמת. אלא תכלס הבנה אמיתית של איך עובד כל העניין הזה של שפע, ומה את יכולה לעשות באופן פרקטי כדי למגנט את השפע הזה אלייך. אני אגלה לך סוד, כל השפע הזה קיים סביבנו כל הזמן וההזדמנויות מגיעות אלינו באופן שוטף. השאלה היא האם אנחנו בפוקוס על זה או שאנחנו נותנות לו לברוח מבין האצבעות שלנו. המטרה שלנו היא לאמן את התודעה שלנו בצורה מעשית ולמשוך אלינו את השפע שאנחנו ראויות לו.

אריאל מחייך ויושב על שפת בריכה

השפע קיים סביבנו כל הזמן

אז איך זה עובד?

הסדנה הזו נמשכת 21 ימים, שזה הזמן שצריך להתמיד בהרגל מסויים כדי להטמיע אותו ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מחיינו. (כן, זה הוכח במחקרים. רק 21 ימים - תתמידי והנה יש לך הרגל חדש) בכל בוקר ייפתח לך סרטון קצר וממוקד, 5-15 דקות שאת יכולה לשמוע אותו כשאת מתעוררת, עם הקפה או אפילו תוך כדי הנסיעה. בסרטון הזה אני אציג בפנייך הרגל קטן ופשוט שאת יכולה להטמיע בחייך כדי למשוך אלייך שפע. חלק מהדברים יהיו דברים שאת עושה היום אבל אולי לא שמה עליהם מספיק דגש, חלק יהיו לך קצת יותר קשים להטמעה בחייך, וחלק מהדברים יהיו כאלו שתגידי לעצמך - וואלה, זה כזה פשוט למשוך אליי שפע? אם רק הייתי יודעת את זה קודם! בכל יום את תרגישי איך צינור השפע מתחיל להיפתח אצלך והדברים מתחילים להסתדר גם בלי שאת עובדת קשה כדי לסדר אותם. ובסוף הסדנה כבר תדעי בעצמך לזהות איפה השפע נמצא ומה את יכולה לעשות כדי למגנט אותו אלייך. ואני מזכירה שכשאני אומרת שפע אני מתכוונת לשפע של בריאות, אהבה, כסף, הערכה, מערכות יחסים בריאות ובכלל, בכל תחום בחייך.

רפיקי מפוסל בבצק סוכר

בכל יום את תרגישי איך צינור השפע מתחיל להיפתח

אם אנחנו לא מכירות אז אספר לך על עצמי בכמה מילים כי חשוב שנכיר לפני שנצא ביחד לדרך הזו.

שמי קארין עמנואל, אני אמנית עוגות ומייסדת האקדמיה לעיצוב עוגות ופיסול בבצק סוכר. אני מלווה מעצבות עוגות ומלמדת אותן איך להפוך כל רעיון שיש להן בדמיון לעוגה מעוצבת שמשאירה חותם ועושה וואוו. אני מדריכה את אותן נשים גם בדרכן המקצועית וגם למי שרוצה - איך להתפרנס מהתחום. מאז שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת שפע וזה בא לי באופן מאוד טבעי. במשך השנים שמתי לב שאני יודעת בדיוק מה אני צריכה לעשות כדי לקום מהמצבים הכי מחורבנים (סליחה על המילה, אבל למרות גילי הצעיר חוויתי כמה וכמה תקופות כאלה בחיי), אני יודעת מה אני צריכה לעשות עכשיו כדי לשנות את האנרגיה גם כשממש קשה, ואני גם יודעת איך לשמר תקופות טובות לאורך זמן. אחרי שהעמקתי בנושא, הבנתי שהדברים שאני עושה באופן נורא טבעי, הם בדיוק הדברים שכל אחת יכולה לעשות כדי למשוך שפע לחייה. רק שלא כולן יודעות מהן ההתנהגויות הקטנות האלו שכדאי לסגל כדי לחיות בתחושה של שגשוג ופריחה לאורך זמן.

קארין עמנואל עם עוגת גי׳ני של אלאדין בתלת מימד

שגשוג ופריחה לאורך זמן

שפע זה בדיוק כמו רדיו. או חשמל.

אני בוגרת המסלול להנדסת סביבה בטכניון ומאז ומתמיד נמשכתי גם לעולם המדעי לצד האומנות שהיא חלק בלתי נפרד מחיי. בתוך המחקר שלי סביב נושא השפע, גיליתי ששפע זה תדר אמיתי ולמרות שבמשך שנים החברים שלי היו אומרים שאני קצת מטורללת כשאמרתי להם שאני מרגישה את זה (אפילו לא ידעתי שקוראים לזה ״שפע״), היום אני יודעת לומר שזה אמיתי. וזה לא רק של ״רוחניקים״ אלא תדר אמיתי שקיים בעולם וכל אחת יכולה להתחבר אליו אם היא רק תרצה. תראי, זה בדיוק כמו גלי רדיו. את לא רואה אותם, את לא יכולה להרגיש אותם, אבל כשאת מדליקה את הרדיו - את שומעת? אז ככה עובד תדר. גם חשמל זה לא משהו שאנחנו מרגישות או רואות, אבל אף אחד לא יכול להתווכח עם זה שהנורה נדלקת. נכון? אז בסדנה הזו אני הולכת להסביר לך בדיוק איך עובד תדר השפע, באופן פרקטי כדי שגם את תוכלי להתחבר אליו.

אריאל בחול מושיט ידיים למעלה

שפע זה תדר אמיתי

אז איך זה עובד?

לפני שאנחנו יוצאות לדרך, חשוב קודם כל להבין לעומק איך עובד שפע ואיך אנחנו יכולות להתחבר לתדר השפע. עם ההרשמה את מקבלת גישה להדרכה המלאה של ״איך עובד שפע״. ברגע שאנחנו מבינות איך עובד שפע אפשר להתחיל לזמן אותו לחיינו והחל מיום אחרי ההרשמה, במשך 21 ימים אנחנו פותחות כל בוקר עם סרטון קצר וממוקד שמציג זוית ייחודית על תודעת שפע. הסדנה מסתיימת בהדרכה מסכמת. כמובן שכל התכנים של הסדנה נשארים שלך לתמיד כדי שתוכלי לחזור, לצפות ולחזק את תודעת השפע גם לאחר סיום הסדנה.

את מקבלת ממני אחריות מלאה!

אם במהלך השבוע הראשון של הסדנה, תרגישי שזה לא מה שחיפשת ולא קיבלת ערך, את תקבלי את מלוא כספך בחזרה בלי שום שאלות.

ההשקעה שלך בסדנה היא רק

297

ואת הולכת לעוף על החיים ולחיות במקסימום שלך בכל יום

התשלום מאובטח! הסליקה בדף התשלום מתבצעת באמצעות קארדקום ועומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר PCI DSS Level 1

זה מה שמספרות חלק מהחברות שהשתתפו בסדנאות הקודמות

למדתי על הכוחות שיש בי

ניצן באבו

במשך תקופה ארוכה הרגשתי שהשפע נעלם מחיי, אז ברגע ששמעתי על הסדנה הזו ידעתי שאני שם. אבל לא ידעתי כמה זה יהיה מדויק עבורי- קודם כל, לפתוח כל בוקר בסרטון קצר וממוקד, זה פשוט ואווו. זה משנה את כל האנרגיות של הבוקר, לא משנה אם קמתי במצב רוח פחות כיפי, ברגע שראיתי את סרטון הבוקר כל המצב רוח שלי השתנה. המשימה הראשונה הייתה כל כך משמעותית עבורי והיא מלווה אותי עד עכשיו ואני בטוחה שהיא תמשיך ללוות אותי. כל משימה שהייתה עוררה בתוכי קולות של חשיבה, של תהייה, ובעיקר סקרנות. למדתי על הכוחות שיש בי, על דברים שאני צריכה לשפר בעצמי ולשחרר, ובעיקר למדתי איך כל מחשבה לא נעימה להפוך למחשבה קצת יותר כיפית. אומנם ה21 יום נגמרו, אבל תכלס, אני בטוחה שבעוד כמה חודשים אעשה לעצמי שוב את הסדנא ואפתח כל בוקר איתך למשך 21 יום נוספים.


כבר בשיעורים הראשונים הרגשתי שאני לגמרי שם

לודה אוריה

הייתי ממש בהתרגשות לקראת הסרטונים של הסדנה ובאמת מהרגע שהפעלתי את הסרטון הראשון התמכרתי. האישיות שלך שמועברת דרך המסך והאנרגיות הטובות שלך משפיעות כל כך לטובה על מי שמסתכל עליך. אני בחרתי לעשות את הסדנה הזו באמת מתוך הרצון להתחבר יותר לתדר השפע וכבר בשיעורים הראשונים הרגשתי שאני לגמרי שם. אתמול כשפתחתי את המתנה ששלחת התרגשתי כל כך, זה פשוט לא מובן מאליו לקבל דבר כזה וזה היה כל כך מדוייק לי, אז אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על הסדנה המדהימה הזו! ועל היצירה שאת מביאה לעולם ♥️


בהתחלה הייתי סקפטית... אבל זה היה מטורף!

שמרית יתח

רציתי להגיד לך שבהתחלה הייתי סקפטית... אני כזאת שמסתלבטת על הכל.. אבל זה היה מטורף! אז קאריןןן האהובה שלי תודה על 21 ימים מופלאים שטילטלו אותי ללא ספק. אני מעריצה אותך!! לא יודעת אם השינויים בחיים שלי קרו בעקבות התפיסה שלי שמשתנה או שמה בגלל שזה פשוט קרה יחד אבל אני מרגישה את השינוי במחשבה שלי איך שאני מתמודדת עם הדברים לעומת איך הייתי מתמודדת פעם.. אני מאוד רגישה ונשברת והפעם הייתי חזקה יותר להתמודד כל פעם קפצו לי לראש תוך כדי בכי משפטים מתוך סרטונים שלך ואני ישר משנה את הבכי לחיוך אני מודה לך על זה כי זה משהו שלגמרי חדש בי אני אמשיך לחזור על סרטונים ולשנן את זה שיכנס טוב טוב לראש חשוב לי לשמר את זה כי זה ממש עשה לי טוב


פתאום אני מרגישה הקלה בכל בעיה שאני נתקלת בה

אנתסאר סלאח

בזמן שפרסמת את הסדנה היתה כה בנחת עם הרבה מחשבות לא פשוטות לגבי העסק. הרבה שאלות והתלבטיות על מה יקרה אם המצב ימשיך כך... עד שההשתתפתי בסדנה! איזו סדנה מהסרטים זאת היתה. כל הקלטה הייתי שומעת אותה ומיד עולה חיוך והלב מתחמם. המפתח היה לפני אבל לא ידעתי לפתוח בו את הדלתות עד שעברתי את הסדנה. פתאום אני מרגישה הקלה בכל בעיה שאני נתקלת בה. קארין נתנה כלים מדהימים לחיים כמעט בכל התחומים והיום התחלתי להסתכל על הדברים בצורה אחרת, בצורה שכולה אהבה והקלה והבנה והתבוננות בכל הדברים מסביב. תודה לך קארין על סדנה בלתי נשכחת!


למדתי איך לפתח חוסן נפשי

דבו סוריאנו

תמיד התענינתי בנושא השפע וידעתי שהוא קיים רק שלא ידעתי איך להביא אותו לחיים שלי איך למשוך אותו אלי חשבתי שאם יש לי בעיות שאני לא רואה להן פיתרון בעופק, זה אומר שאני לא יכולה להיות מאושרת ושהשפע נשאר רחוק מימני. בסדנת השפע של קארין למדתי ששפע לא קשור למה שקורה בחיים שגם אם קורים דברים רעים, אנחנו בכל זאת יכולים למשוך אלינו שפע. למדתי איך לפתח חוסן נפשי ומסוגלות להתמודד עם כל בעיה או מכשול ולצד זה לחיות בתודעת שפע הלמידה הזאת הייתה מאוד משמעותית בשבילי והקפיצה אותי כמה צעדים קדימה בדרך אל השפע. קארין מעבירה את הסדנה בצורה מאוד אותנטית ומרגשת ומלמדת אותנו לחשוב בצורה חיובית יותר מעמיקה ומעצימה מאוד.


הדרך הנעימה שלך לגעת בדברים, היא משהו מיוחד וייחודי לך

אור בנו

קארין את מופלאה פשוט. זה מה שיש לי לומר 💖 הדרך הנעימה שלך לגעת בדברים, היא משהו מיוחד וייחודי לך. יש המון מנטורים בשוק, רובם "פושרים" (pusherim) שמנסים לשבות את הקהל שלהם במראה של עודף אנרגיה מתפרצת. אבל את - קסומה שכמותך, הרוגע שלך הוא הקסם. את חדה כמו תער, שנונה, יסודית ו-מקצועית! אני כל כך אוהבת לראות את כל מה שאת עושה (ואני מתייחסת לכל האפיקים, לא רק לעיצוב העוגות), ואני נהנית. נהנית לראות את העשייה הברוכה שלך, את היצירתיות והמעוף בכל צעד.


הסדנה עוזרת לי לנקות את הנפש שלי מרעלים שכנראה תוקעים אותי ולא צריכים להיות שם

הצטרפתי לסדנה מתוך ידיעה שיש שפע בעולם, ואני יודעת שצריך לזמן אותו, אבל לא תמיד יודעת מה צריך לעשות בשביל זה. הסדנה הדביקה אותי בהתלהבות וגם הבנתי משהו מדהים על עצמי, לא רק המעשים חשובים, גם המחשבות וגם הלב צריכים להיות במקום הנכון. אז היום אני מחזקת את המעשים ועובדת קשה מאוד לנקות את המחשבות ולהתמקד בטוב, שאני מודה יש לי בחיים בשפע (רק צריך לדעת לשים את הספוט שם) וחוץ משפע שזה בעזרת השם יביא אליי, הסדנה גם עוזרת לי לנקות את הנפש שלי מרעלים שכנראה תוקעים אותי ולא צריכים להיות שם. הדרך עוד ארוכה, אבל אני אופטימית יותר מתמיד. תודה ❤️