מעוגה יפה לעוגה שאי אפשר להתעלם ממנה

התוכנית שתקפיץ את העוגות שלך (וגם את המחיר שלהן) בכמה רמות תוך 21 יום בלבד

קארין עמנואל עם הדמויות אריה דובי דינוזאור אפרוח ארנב שמפוסלים בבצק סוכר

כן, גם את יכולה לפרוץ בעולם העוגות המעוצבות

כן, גם את יכולה לפרוץ בעולם העוגות המעוצבות, להפוך למותג בתחום ולמשוך אלייך לקוחות שמוכנים להשקיע ולשלם בהתאם.

אז למדת להרכיב ולעטוף עוגה ואת אפילו מגיעה לגימור מעולה (בקצפת, בקרם חמאה, בגנאש, האמת היא שזה ממש לא משנה), אבל עדיין לא הצלחת למצוא את הייחודיות שלך. תראי, כדי להפסיק להתחרות באלפי בנות שכולן עושות פחות או יותר את אותו הדבר, את רוצה להביא משהו ייחודי ושונה בעולם העוגות המעוצבות. את רוצה להביא את העיצובים שאנשים מסתכלים עליהם ולא מאמינים שזו עוגה כי כשאת במקום הזה, אין לך תחרות. רודפים אחרייך. כמו שאת בטח רואה ברשת, בעולם העוגות המעוצבות הכל נראה כמו העתק הדבק אחד גדול וזה בגלל שכולן משתמשות באותן תבניות ובאותן דפים מודפסים שכל אחת יכולה להדפיס. כדי ליצור עוגות ייחודיות שימתגו אותך בליגה של הגדולים, כדי שתוכלי לתמחר את העוגות שלך גבוה וכדי שתמשכי אלייך לקוחות שמוכנים להשקיע ולא מתווכחים על כל שקל, את חייבת לשחרר את המגבלה הזו של התבניות שחוסמות לך את היצירתיות ובעצם מהוות אזיקים על הידיים שלך. בתוכנית הזו אנחנו הולכות להבליט את הייחודיות שלך ולצאת מאזור התחרות תוך 21 יום אחד בלבד. אני לא הולכת ללמד אותך להכין עוגה ואני לא הולכת להסביר לך איך לצפות את העוגה כי את כבר יודעת את זה. אנחנו הולכות להקפיץ את רמת העיצוב של העוגות שלך ולהביא את הייחודיות שלך לידי ביטוי בכל עוגה. זה פשוט מאוד - במקום קישוטי דפי סוכר ותבניות (צימקאו או בצק סוכר) שרואים בכל מקום, על העוגות שלך יהיו דמויות ייחודיות שאת מכינה ב-10 אצבעות (ועל זה הלקוח מוכן לשלם יותר).


אז מה בתוכנית

א-ב בבצק סוכר

מיד לאחר ההרשמה לתוכנית נפתחים לך 15 שיעורים קצרים וממוקדים שייתנו לך הבנה עמוקה לגבי אופן העבודה הנכון עם בצק סוכר כדי שתחילת העבודה איתו תהיה לך חלקה ולא תבזבזי זמן מיותר על פאשלות של מתחילים.

על קצה המזלג מה תקבלי בשיעורים האלו:

הסוגים השונים של בצק סוכר

אסביר לך על הסוגים השונים של בצק סוכר כדי שתדעי בדיוק באיזה בצק את צריכה להשתמש בהתאם למה שאת יוצרת כדי שתוכלי להגיע בקלות לגימור מושלם.

עבודה נכונה עם בצק סוכר

אראה לך איך ללוש, לרדד ולצבוע בצק סוכר כך שלא יהפוך למושי ודביק ולא ידבק לידיים ולשולחן העבודה (בלי לפוצץ אותו בקורנפלור שמייבש וסודק אותו).

שימוש בכלי עבודה הכרחיים בלבד

אראה לך את כלי העבודה הבסיסיים ביותר שמשמשים אותנו לפיסול כל דבר שנרצה (בין אם זה קישוט קטן ובין אם זה פסל מטורף) ותביני איך את יכולה לחסוך מלא כסף כי לא תצטרכי יותר תבניות.

שמירת הקישוטים והפסלים

אסביר לך איך לשמור על הקישוטים והפסלים ואיך את יכולה להכין אותם מראש ולהרכיב אותם על העוגה ברגע האחרון כדי שהעוגה שאת מוסרת ללקוח תהיה הכי טרייה שאפשר והעבודה שלך תהיה רגועה ונעימה בלי לחץ.

איך לחבר בצק סוכר לכל סוג קרם

אסביר לך איך לחבר בין בצק הסוכר לכל קרם שתרצי (אפילו לקצפת) בלי שיהיו כתמי צבע ובלי שבצק הסוכר יימס.

ושיעורים נוספים שבהם את מקבלת כל מה שאת צריכה לדעת כדי להכיר את היסודות לעבודה נכונה עם בצק סוכר ולהימנע מטעויות של מתחילים (שעולות הרבה זמן וכסף).

דובי נאיבי מפוסל בבצק סוכר

א-ב בבצק סוכר

חימום קל

כדי לצבור ביטחון וכדי שתהיה לך כניסה נעימה ורכה לעולם בצק הסוכר, עד שהתוכנית תתחיל, אדגים לך איך לפסל קישוטים פשוטים שיכולים לשמש אותך בכל עוגה שתרצי להכין.

פפיון

אכיר לך את השיטה הנכונה ליצירת פפיון מבצק סוכר שנראה ממש כמו בד אמיתי ומוסיף לעוגה מראה רך ונשי.

לבבות

אראה לך איך להכין קישוטי לבבות ללא שימוש בחותכנים כדי שהידיים שלך יתחילו להבין את התנועות הנכונות ולא תהיי תלויה בתבניות

קופסת מתנה

אדגים איך ליצור קופסת מתנה ותביני איך להגיע עם בצק הסוכר לצורה גיאומטרית בעלת שוליים חדים כך שקוביה באמת תראה באמת כמו קוביה

קשת בענן

אסביר לך איך ליצור קשת בענן מבצק סוכר כך שתהי בטוחה שהיא תהיה יציבה על העוגה ולא תקרוס לך

ורד

אדגים איך ליצור ורד פשוט ב-2 שיטות שונות כך שתצליחי להגיע לגימור מושלם ועדין

אכיר לך גם את עקרון 4 הצורות

בתוכנית הזו אכיר לך את 4 הצורות הבסיסיות שמהן מורכב כל קישוט וכל פסל כדי שתדעי לעבוד איתן בצורה פשוטה וליצור כל דבר שיש לך בראש.

אריה נאיבי מפוסל בבצק סוכר

חימום קל

מתחילים לפסל דמויות

בכל כמה ימים, ייפתח עבורך פרק נוסף בתוכנית ובו נפסל ביחד שלב אחר שלב דמות מבצק סוכר. בכל פסל תתנסי בטכניקות שונות ומגוונות כך שבסוף התוכנית תוכלי לפסל לבד וללא הדרכה מגוון דמויות שיקפיצו כל עוגה שלך (וזה הזמן להתחיל לחשוב על העלאת מחירים).

בפיסול 5 הדמויות נתמקד בטכניקות חשובות כמו:

פרופורציות נכונות

תביני איך להתאים בקלות את הגדלים הנכונים של חלקי הדמות כך שתשמרי על פרופורציות נכונות והתוצר הסופי יהיה בול כמו שאת רוצה ולא כמו חיקוי סיני.

גימור מושלם

אסביר לך איך להחליק חיבורים בבצק סוכר כך שתצליחי להגיע לגימור מושלם ואף אחד לא יאמין שפיסלת את זה בבצק סוכר.

טקסטורות מיוחדות שהופכות הכל לאמיתי

אראה לך איך ליצור טקסטורות שונות ומיוחדות שעושות חשק ממש לגעת בפסל מרוב שזה נראה אמיתי.

שימוש במכחול לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

אראה לך איך להשתמש נכון במכחול וצבעי מאכל וליצור את הפרטים הקטנים ביותר שעושים את ההבדל.

אבקות איבוק למראה אמיתי

נשתמש באבקות איבוק ליצירת הצללות ומראה אמיתי.

הבעות פנים שהופכות את הדמות למתוקה

ניצור הבעות פנים נאיביות ותביני מה הכללים הבסיסיים שהופכים כל דמות למתוקה ולא מפחידה.

ארנב נאיבי מפוסל בבצק סוכר

מתחילים לפסל דמויות

הדרכות בונוס

כדי שתוכלי להתבלט ברשת ולמשוך אלייך לקוחות שיודעים להעריך ומוכנים לשלם בהתאם, הכנתי לך 2 הדרכות שהן בגדר חובה לכל מעצבת עוגות שרוצה לצאת מאזור התחרות ולהביא את הייחודיות שלה לידי ביטוי.

צילום עוגות פגז

כדי לצאת מאזור התחרות את צריכה לא רק להיות ממש טובה במה שאת עושה, אלא גם לדעת להראות את זה ברשת. הכנתי לך הדרכה מיוחדת בנושא צילום עוגות מעוצבות כדי שתוכלי לתת לעוגות שלך את הכבוד הראוי ולהראות גם בתמונות כמה שהן יפות במציאות.

תמחור עוגות מעוצבות

עכשיו כשאת יודעת לפסל דמויות בבצק סוכר ומשלבת אותן בכל עוגה שלך, זה הזמן להבין איך מעלים מחירים בצורה נכונה שלא תבריח את הלקוחות ואפילו תמשוך אותם להשקיע יותר. כדי שלא תתלבטי ותתבלבלי בכל פעם שלקוח פונה אלייך ומבקש להזמין עוגה, הכנתי לך הדרכה ממוקדת בנושא תמחור עוגות מעוצבות כדי שתוכלי להציג את מחירי העוגות שלך בביטחון (במיוחד אם את רוצה להעלות מחירים).

איך זה עובד

ספרינט של 21 יום

אנחנו מתחילות ביום ראשון ה-29 באוקטובר. התוכנית בנויה בצורה כזו שבכל כמה ימים נפתח פרק עם פיסול דמות חדשה (ואת כמובן מקבלת עידכון) כדי שיהיה לך את הזמן ליישם בנחת וגם לתת לדברים לשקוע בראש לפני שקופצים לשלב הבא. התוכנית היא דיגיטלית - כל הפרקים (ושאר התכנים) צולמו ונערכו מראש ברמת סטודיו כך שכל מה שיש שם זה רק התכלס שעוזר לך להתקדם בקצב שלך. התוכנית מסתיימת ביום שבת ה-18 לנובמבר.

קבוצת וואטסאפ

את התוכנית מלווה קבוצת וואטסאפ ובה תוכלי לשאול כל שאלה שתצוץ לך במעלה הדרך.

דאגתי לצלם כל שלב מהזוית הטובה ביותר

דאגתי לצלם כל שלב מהזוית הטובה ביותר ובתנאים הטובים ביותר כדי שתראי כל תנועה בצורה האידיאלית ותרגישי כאילו אנחנו ממש עובדות ביחד. כשאת רואה בדיוק איך להחזיק נכון את הכלי ומהי התנועה הנכונה, זה מאפשר לך להגיע לרמה מקצועית מאוד גבוהה ולהימנע מטעויות שמונעות ממך להתקדם לאן שאת רוצה בקצב מהיר.

דינוזאור נאיבי מפוסל בבצק סוכר

ספרינט של 21 יום

רשימת ציוד מסודרת של כל הציוד והחומרים הדרושים

את מקבלת רשימה מסודרת, כולל לינקים לרכישה בחנות המתמחה המובילה בארץ ועד תחילת התוכנית, יש לך זמן לרכוש את חומרי הגלם והציוד הדרוש כדי שנוכל לעבוד ללא עיכובים.

פיסול ב-10 אצבעות ללא שימוש בכלים מיוחדים

אנחנו שמות דגש על טכניקות שמאפשרות לנו ליצור כל דבר שנרצה בכל גודל שנרצה, בלי לחפש את התבנית המתאימה ובלי לבזבז כסף על עוד ועוד כלים.

הקורס שלך לתמיד

הקורס עצמו (א-ב בבצק סוכר, פיסול הקישוטים ופיסול כל הדמויות) נשאר שלך לתמיד כדי שתוכלי לחזור ולהיזכר בפרטים חשובים בכל פעם שתרצי לפסל בבצק סוכר. בגלל שאני מאמינה בספרינטים מהירים כדי להגיע לתוצאות מדהימות ולא סתם למרוח את הזמן, בניתי תוכנית שמטרתה להביא אותך בעוד 21 יום לרמה מקצועית שלא הכרת. המעטפת של התוכנית עצמה הכוללת את הליווי של קבוצת הוואטסאפ והגישה להדרכות הבונוס תהיה זמינה עבורך בתוך תקופת התוכנית בלבד.

אפרוח נאיבי מפוסל בבצק סוכר

הקורס שלך לתמיד

את מקבלת ממני אחריות מלאה!

אם תוך שבוע מתחילת התוכנית, את מרגישה שהיא לא נתנה לך ערך ושזה לא מה שחיפשת, את תקבלי את מלוא כספך בחזרה בלי שום שאלות.

ההשקעה שלך בתוכנית היא רק

297

ואנחנו הולכות להקפיץ את העוגות שלך (וגם את המחירים שלהן) בכמה רמות תוך 21 יום בלבד

אגב, אם אנחנו עדיין לא מכירות

היי, אני קארין עמנואל, אמנית עוגות, יוצרת ומפסלת בבצק סוכר. אני יוצרת עוגות שמספרות סיפור, עוגות שהן חוויה שלמה שנשמרת בזיכרון ולא עוד עוגה. אפשר לומר שהתחום הזה בחר בי ולא אני בחרתי בו. מאז שאני זוכרת את עצמי עסקתי באומנות, יצרתי בחומרים שונים וידעתי להביא לידי ביטוי כל רעיון שהיה לי בראש בחומרים שונים. אבל כשזה הגיע לפיסול בבצק סוכר היה לי קושי גדול מאוד בהתחלה כי לא היו לי את הכלים ולא היה לי מספיק ידע לקחת את מה שיש לי בדמיון ולהפוך אותו ליצירת מופת ברמה שיכולתי להתגאות בה. בשנת 2009 מכרתי את העוגה הראשונה שלי. בשלב הזה הבנתי שהתחביב הזה יכול להפוך לעסק וזה יכול להצליח אם אני רק אדע ליישם את כל הרעיונות הגדולים שיש לי בראש. כבר באותה שנה השקעתי בלימודים בתחום אצל האמנים הטובים בעולם ופתחתי את הסטודיו שלי. בהתחלה היה לי מאוד קשה. חששתי מכל פסל חדש, הבצק לא תמיד הקשיב לי, לפעמים הפסלים קרסו ולא הצלחתי להגיע לרמת הדיוק שאני מרוצה ממנה עד שלמדתי להכיר את החומר והבנתי איך לעבוד איתו והכל הפך להיות פשוט יותר. בשלב הזה הצלחתי גם לדייק את השיטה שבה אני משתמשת היום ועוזרת לי לפסל כל דמות שאני רוצה בקלות ובלי חששות. בשנת 2014 זכיתי במקום הראשון בתחרות הארצית לעיצוב עוגות בשנת 2015 זכיתי בתחרות עיצוב העוגות העולמית Live Global Cake Challenge כנציגת ישראל ובשנים 2018, 2019 ו- 2022 יזמתי תחרויות ארציות בהן השתתפו מעצבות עוגות מכל הארץ וגם שפטתי בתחרויות בינלאומיות. היום אני נחשבת לאחת המעצבות המובילות בתחום. שיטת הפיסול בה אני עובדת ואותה אני מלמדת בקורסים היא שילוב של טכניקות שלמדתי במהלך השנים מהאמנים הגדולים בעולם יחד עם הניסיון האישי שלי מתחום האומנות. השיטה הזו עשתה פלאים בתחום עיצוב העוגות בארץ ובזכותה מאות מעצבות היום מפסלות ברמה שלא דימיינו שיצליחו. את האקדמיה לעיצוב עוגות יצרתי כי ראיתי בעיניי רוחי את עצמי בתחילת דרכי, ידעתי שאני יכולה להגיע לרמה גבוהה אבל לא היה לי מספיק ידע וכלים איך לעשות את זה והכי גרוע, הרגשתי שגם אין מישהו שמלמד את כל זה. באקדמיה ארזתי את כל מה שאני יודעת, כל מה שלמדתי לאורך השנים, שיכול לקצר את הדרך לכל מעצבת עוגות שרוצה להגיע לרמה גבוהה ולהנות מהדרך ומהיצירה.

קארין עמנואל עם עוגת הישרדות ענקית מרחפת בגובה מטר מפוסלת בבצק סוכר בעבודת יד

עוגת הישרדות מרחפת בגובה מטר